MailList Controller Free

MailList Controller Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,062
  • DOSYA BOYUTU 8.82 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Arclab Software Technologies

Şirketlerin ve web sitelerinin müşteri ve ziyaretçileriyle yakın ilişki kurmasını sağlayan e-posta yönetimini devralan MailList Controller, küçük işletmeler ve gruplar için uygun olan ücretsiz sürümüyle işleri sizin için kolaylaştır

Müşteri ve ziyaretçilerle yakın ilişki kurmanızı sağlayan maillist yönetimi sayesinde web site hitleri artırılabilir ve satışa çevrilen hitler paraya çevrilebilir. Tamamen ücretsiz bir şekilde binlerce kişiye ulaşmanızı sağlayan mail yönetimi, hem küçük hem de büyük işletmeler için farklı paketler sunan MailList Controller ile kolaylaşıyor. Küçük işletmeler ve küçük gruplar için önerilen ücretsiz sürüm dışında daha büyük işletme ve büyük gruplar için  programın profesyonel sürümü bulunuyor.

MailList Controller, maillist yönetimi için profesyonel asistanlık hizmeti sunar. Windows işletim hizmeti ile sorunsuz olarak çalışan program için ekstra donanımsal bir desteğe ihtiyacınız da olmaz. Kolay bir kurulumu olan yazılım güçlü araçlarıyla mail yönetimini kolaylaştıracak. Kabul gören protokollerden SMTP/ESMTP, SSL, StartTLS, Pop, IIS Pickup destekleyen yazılım hızlı sonuç almanızı sağlar. E-postaları hazırlamak için WYSIWYG editörü bulunan MailList Controller ile MIME formatında kişiselleştirilebilir HTML mailler oluşturulabilir.

Programa dışarıdan HTML dosyalar, görseller ve dosyalar aktarılabilir. Program maillist üyelerinizi en düzgün şekilde yönetmenize ve sayısını artırmanıza yardımcı olacak. Webform kullanarak site ziyaretçileri aboneniz haline getirilebilir. Program gönderdiğiniz maillerle ilgili detaylı raporlamalar çıkartarak sistemi optimize etmenize de destek olacak. Eğer daha önceden sahip olduğunuz bir üye veri tabanına sahipseniz MS Access, MS Excel, Metin (csv), SQL Server veya ODBC üzerinden bilgileri programa aktarabilirsiniz.