MailWasher Free

MailWasher Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 401
  • DOSYA BOYUTU 21.04 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Firetrust Limited

MailWasher Free, e-postalarınızı kontrol edebileceğiniz ve istenmeyen e-postaları kolayca silebileceğiniz ücretsiz bir e-posta istemcisidir.

MailWasher Free e-posta sunucuları üzerinde doğrudan çalışabilmek için tasarlanmış kullanışlı bir yazılımdır. Başka bir deyişle halihazırda kullandığınız bir e-posta istemcisiyle aynı işi yapacağını söyleyebiliriz. Ama kullanıyor olduğunuz e-posta istemcileriyle MailWasher Free arasında önemli bir fark vardır. E-Posta sunucunuza gelen mesajları MailWasher Free ile indirmeden silebilir veya size e-posta gönderen kişiye posta gönderilen adresin geçersiz olduğu şeklinde bir e-posta gönderebilirsiniz.

E-Posta sunucunuza gelen tüm e-postalarla ilgili bilgileri sizin için toplayan ve analiz eden MailWasher Free, toplanan bu bilgiler sayesinde gelen her farklı e-posta için hangi işlemlerin yapılması gerektiğine karar vermenize olanak sağlar. Bu şekilde belirlemiş olduğunuz farklı e-posta grupları; indirilir, silinir, rapor edilir veya otomatik geri dönüş yapılır.

Gereksiz, gereğinden büyük eklere sahip olan ve zararlı yazılımlar içeren e-postalar için ilk savunma hattını oluşturuyor diyebileceğimiz başarılı bir yazılım olan MailWasher'ı mutlaka denemenizi öneririm.

Not: Programın ücretsiz versiyonu sadece tek bir e-posta hesabı için destek vermektedir. Birden çok e-posta hesabınızı MailWasher ile ilişkilendirmek isterseniz programın Pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.