Nextgen Reader

Nextgen Reader

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 143
  • DOSYA BOYUTU 0.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NextMatters

Nextgen Reader, Windows 8 için geliştirilmiş, hem dokunmatik hem de klasik cihazlara uygun arayüz sunan en hızlı RSS okuma uygulamasıdır.

Nextgen Reader, Windows 8 platformu için geliştirilmiş, dokunmatik ve klasik cihazlara uyumlu görüntüleme düzeni sunan en hızlı RSS okuma uygulamasıdır. Feedly hesabınızla senkronize şekilde çalışan uygulama ile yerli ve yabancı haber kaynaklarını modern arayüz üzerinden takip edebilirsiniz.

Windows 8 için en başarılı Feedly istemcisi olarak gösterilen Nextgen Reader, her gün takip ettiğiniz onlarca web sitesini tek bir yere toplayarak işinizi oldukça kolaylaştırıyor. Feedly hesabınızda tuttuğunuz tüm RSS kaynaklarını otomatik olarak içerisine alarak sil baştan kaynak eklemeyi ortadan kaldıran uygulama, hem tablet hem de masaüstü kullanıcılar için ayrı arayüz sunuyor. Böylelikle kullandığınız cihaza göre düzen seçimi yapabiliyor ve aboneliklerinizi rahatlıkla takip edebiliyorsunuz.

Feedly hesabınıza giriş yaparak kullanabileceğiniz uygulamada varsayılan olarak tüm abonelikleriniz sol bölümde toplanıyor ve yeni haber geldikçe tıpkı e-posta uygulaması gibi görebiliyorsunuz. Kaynağa tıkladığınızda ise haberin özeti açılıyor; “Read More” butonuna tıklayarak haberin tamamını okuyabiliyorsunuz. Kaynağa tıkladığınızda metnin tamamının gösterilmesi, web sayfası olarak gösterilmesi şeklinde de ayarlayabiliyorsunuz. Okuduğunuz haberi okundu ve önemli olarak işaretleyebiliyor, o anda okumak için vaktiniz yoksa Instapaper hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Dilerseniz hemen üste konumlandırılmış “Post” butonu ile haberi Facebook ve Twitter hesabınızda paylaşabiliyorsunuz.

Nextgen Reader, haber kaynaklarını başlangıç ekranınızdan takip etme izni de vermektedir. Favori haber kaynaklarınızı başlangıç ekranınıza sabitleyebilir, uygulamayı açmadan canlı kutucuklar üzerinden takip edebilirsiniz.