ManyCam

ManyCam

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 184,805
  • DOSYA BOYUTU 0.58 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ManyCam

ManyCam, sohbet programlarıyla kameralı görüşme yaparken eğlenceli video ve ses efektleri kullanmanızı sağlayan ücretsiz bir web kamera uygulaması.

ManyCam anlık mesajlaşma programlarında çalışan bir sanal web kamerası programıdır. Birden çok mesajlaşma programıyla aynı anda çalışabilen bu yazılım sayesinde istediğiniz görüntüyü (video) webcam görüntüsü gibi kullanabilirsiniz. Hatta TV kartınızdan kaydettiğiniz görüntüleri bile sohbet ettiğiniz kişiye web kamerası açmış gibi gösterebilirsiniz. Windows ve Mac platformu için ücretsiz olarak yayınlanan ManyCam indir, anlık olarak mesajlaşma programları için özel olarak geliştirildi. sanal web kamerası olarak piyasaya sürülen uygulama, mesajlaşma uygulamalarına görüntülü görüşme fırsatı vererek kullanıcıları tatmin ediyor.

ManyCam Özellikleri

  • Ücretsiz,
  • Sohbet programlarıyla uyumlu,
  • Birden çok mesajlaşma uygulamasıyla çalışma,
  • İngilizce dil desteği,
  • Basit ve kullanışlı,

Program aynı anda kullandığınız birden çok mesajlaşma programında tek bir kameranın kullanılmasını sağlamak için üretilmiş ücretsiz bir araç olmasına rağmen birçok ek özellikte bulunduruyor. Sahip olduğunuz görüntüyü diğer programlar içinde sanal olarak çoğullaştıran yazılım ile videolarınıza su, ateş gibi efektler ekleyebilir, görüntünüzün üstünde, yanında ve benzer başka bir bölümde yazılar çıkmasını sağlayabilir, resim boyutunu ayarlayabilirsiniz. Birçok efekt verme imkanına sahip olduğunuz bu program arkaplan resminizi değiştirme özelliğinide içersinde bulunduruyor. ManyCam ile gerçek zamanlı ses efektleri de kullanılabiliyor. Dilerseniz web kamerasına eklemek istediğiniz efektleri programla kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Windows Live Messenger, Skype, Camfrog vb. diğer programlar ManyCam'in desteklediği sohbet programlarından birkaçı. Bunun dışında YouTube gibi bazı video sitelerine ve çeşitli sitelerede program üzerinden destek ve özellik bulabiliyorsunuz.

ManyCam İndir

Mac ve Windows platformlarında ücretsiz olarak yayınlanan ManyCam yükle uygulaması sanal bir web kamerası olarak karşımıza çıktı. İngilizce dil desteğine sahip olan uygulama basit ve kullanışlı yapısı ile geniş bir kitleye hitap ediyor. Birbirinden farklı sohbet uygulamaları ile kullanılan yardımcı araç gerçek zamanlı olarak kullanılabiliyor. Skype ve Windows Live Messenger gibi görüntülü görüşme uygulamaları için geliştirilen araç, ücretsiz olarak kullanılıyor. Herhangi bir ücret talep etmeden kullanıcılara görüntülü görüşme fırsatı veren yapım, başarılı gidişatına kaldığı yerden devam ediyor.