MapleStory

MapleStory

kullanıcı

MapleStory online olarak oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

MapleStory sevimli kahramanları ve güzel görünümüyle ön plana çıkan bir online rol yapma oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir MMORPG oyunu olan MapleStory'de kötülükle savaşan kahramanların hikayesi konu alınıyor. Kara Büyücü bundan yüzyıllar önce hizmetkarlarıyla birlikte dünyayı tehdit etmiş; fakat 6 efsanevi kahraman tarafından durdurulmuştur. Aradan geçen zamanın ardından Kara Büyücü geri dönmüştür ve yine MapleStory dünyasını tehdit etmektedir. MapleStory evreni bu tehdit karşısında yeni kahramanlara ihtiyaç duymaktadır; işte biz de bu kahramanlardan biri olarak oyuna dahil oluyoruz.

MapleStory'de bize farklı kahraman sınıflarından birini seçme imkanı veriliyor. Kendine has yeteneklere sahip olan kahramanlardan birini seçtikten sonra MapleStory dünyasını keşfetmek için yol alıyoruz. Loş ormanlar, kayıp uygarlıklar, su altı krallıkları gibi çeşitli diyarlarda bize verilen görevleri tamamlamaya, tecrübe puanı kazanarak kahramanımızı geliştirmeye ve onu Kara Büyücü ile baş edebilecek duruma getirmeye çalışıyoruz. Bizi oyun içinde birçok fakrlı bölüm sonu canavarı ve heyecan dolu karşılaşmalar bekliyor.

MapleStory anime görünümünde 2 boyutlu grafiklere sahip olan bir oyun. Side-scroller yani ekranda yatay olarak ilerlediğiniz oyunda hızlı ve dinamik bir savaş sistemi mevcut. Düşük sistem gereksinimlerine sahip olan MapleStory'i oynamak için bu sayfa üzerinden oyuna kayıt olabilirsiniz:

http://maplestory.nexon.net/landing/#