Maria Sharapova Official App

Maria Sharapova Official App

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 28
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The Social Channel

Maria Sharapova Official App, adından da anlayacağınız üzere başarılı ve güzel tenisçi Sharapova'nın resmi Android uygulaması.

Maria Sharapova Official App, sahip olduğu tenis şampiyonlukları kadar güzelliği ile de ön plana çıkan Maria Sharapova'nın resmi ve ücretsiz Android uygulaması. Sharapova'nın hayranları ile buluşmaısnı sağlayan uygulama sayesinde kendisi farklı konulr üzerinde hayranları ile canlı sohbet ediyor ve hatta zaman zaman video yayınları yapıyor.

Maris Sharapova hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz uygulama içerisinde Shadrapova'nın en sevdiği şarkıları ve çalma listelerini, hayata dair kişisel düşüncelerini, fotoğraflarını ve videolarını bulabiliyorsunuz. Daha da güzel Sharapova'dan ödüller kazanma şansı elde ediyorsunuz fakat uygulama ile tüm bunları yapabilmek için üye olmanız gerekiyor ve bu üyelik aylık ya da yıllık olarka ücret karşılığında alınıyor.

Eğer gerçek bir Maria Shapova hayranıysanız uygulamayı ücretsiz olarak indirip üye olarak onu çok daha yakından tanıyabilirsiniz.