Maritime Kingdom

Maritime Kingdom

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 170
  • DOSYA BOYUTU 148.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Game Insight, LLC

Maritime Kingdom, Windows cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz hikaye odaklı simülasyon oyunu.

Maritime Kingdom, Windows cihazlarınıza ücretsiz indirip satın alım yapmadan keyifle oynayacağınız bir simülasyon oyunu. Adından da tahmin edeceğiniz üzere kendi krallığınızı kurmak için sürekli savaştığınız sürükleyici, aksiyonun hiç dinmediği bir yapım. Oyunlara ayıracak yeterince zamanınız varsa oynamanızı tavsiye ederim.

Animasyonlarla desteklenmiş, detaylı çalışıldığı ilk görüşte belli olan görselleriyle dikkat çeken oyun temelinde kaynak ele geçirme üzerine kurulu olsa da bir hikaye üzerinden ilerliyorsunuz. Lakin oyun Türkçe dil desteği sunmadığından yabancı diliniz yeterli seviyede değilse sizin içi sıradan bir strateji – savaş oyunu olacaktır.

350’den fazla görevi tamamlamamızı isteyen oyunda gerek savunma yaparken gerekse de saldırı esnasnda kullanabileceğiniz onlarca bina bulunuyor. Bunları oyunda gösterdiğiniz performansa bağlı olarak yavaş şekilde ilerleyerek satın alabildiğiniz gibi, hiç uğraşmadan gerçek para ile binaların kurulumu için gerekli element satın alarak ta yapabiliyorsunuz.