Math Duel

Math Duel

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 249
  • DOSYA BOYUTU 16.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PeakselGames

Math Duel, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir matematik oyunudur.

Math Duel, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir matematik oyunudur. İster küçük olun ister büyük her yaştan oyuncuya hitap eden oyun ile arkadaşınızla birlikte çok eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Math Duel, adından da anlaşılabileceği gibi bir matematik düellosu oyunu. Yani iki kişi karşılıklı  matematik sorularını çözerek birbirleriyle yarışmaya çalışıyorlar. Ekranı ikiye ayıran oyun yapısı ile iki kişi aynı cihaz üzerinde oynayabiliyorsunuz.

Matematik bildiğiniz gibi her zaman için zihnimizi geliştirmenin yollarından birisi olmuştur. Bu oyun da hem matematik becerilerinizi geliştiriyor hem de mantık yürütme ve zihinsel sorunları çözme yeteneklerinize katkıda bulunuyor diyebilirim.

Oyun aynı zamanda bir matematik oyunu olmakla birlikte bir konsantrasyon oyunu da. Yapmanız gereken karşınıza çıkan soruya doğru cevabı karşınızdaki rakibinizden daha hızlı şekilde verebilmek ve böylece yüksek skorlara ulaşabilmek. Yanlış cevap verdiğinizde ise 1 puan kaybediyorsunuz.

Oyunun her yaştan oyuncuya hitap ediyor olmasının en önemli sebeplerinden bir tanesi ise istediğiniz herhangi bir işlemi kapatabilme özelliğine sahip olması. Yani toplama, çıkarma, çarpma, bölme işlemlerinden istediğinizi kapatabiliyorsunuz.

Şu anda aynı cihaz üzerinde oynayabileceğiniz çok fazla oyun mevcut değil bu da Math Duel'i daha da değerli kılıyor. Matematiği eğlenceli hale getiren bir oyun olan Math Duel'i herkese tavsiye ediyorum.