McAfee Klez Removal Tool

McAfee Klez Removal Tool

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,966
  • DOSYA BOYUTU 0.64 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici McAfee Inc.

Bilgisayarınıza bulaşan Klez virüslerine karşı kullanabileceğiniz bu küçük program tam bir temizlik imkanı sunuyor.

Son zamanlarda en çok şikayet edilen bilgisayar tehditlerinden bir tanesi Klez ve Klez ile alakalı diğer servisler sayesinde bilgisayara zarar veren yazılımlardır. Hem servisler hem de kayıt defteri üzerinden saldırıda bulunan bu Klez ile alakalı tehditlere son verebilmek için hazırlanan McAfee Klez Removal Tool programı sayesinde bilgisayarınızı temizlemek çok kolay hale geliyor.

Klez bulaşan bilgisayarlardaki hem servislere, hem dosyalara hem de kayıt defteri girdilerine müdahale edebilen program böylece tüm enfekte olan girdileri tespit ediyor ve sonucunda tamamen temizliyor. İlk olarak bu servislerin anlık çalışmalarını durduran ve daha sonra da iyileştirme sürecine başlayan program sadece ve sadece Klez ile alakalı durumlar için hazırlanmış.

Dolayısıyla bilgisayarınızda farklı çeşitlerde antivirüsler bulunması durumunda bunlara karşı etkisi olmayan programın nokta atışı şekilde virüs temizlemesi gerektiren durumlarda kullanılması uygun olacaktır. Arayüz olarak da çok basit olan programı kullanırken hiç bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.