Media Companion

Media Companion

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,672
  • DOSYA BOYUTU 6.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici StormyKnight

Media Companion film ve dizi arşivlerinizi yönetmek için kullanabileceğiniz taşınabilir ve ücretsiz bir yazılım. Her tür detaylı bilgiyi sizin için bulan program XBMC medya oynatıcısıyla uyumlu olarak kullanılabiliyor.

Media Companion XBMC ile uyumlu film ve dizi arşivleri oluşturabilmeniz için hazırlanmış ücretsiz ve kullanışlı bir film arşivleme yazılımı. Program kapsamlı arayüzüyle ilk bakışta korkutucu gelse de esasen kullanım açısından oldukça pratik. İngilizce olan program tüm film ve dizi arşivinizi tarayarak film posterlerinden detaylı açıklamalara, oyuncu resimlerinden puanlamalara, fan posterlerinden türüne ve izlenip izlenmediğine kadar filmle ilgili aklınıza gelebilecek her detayı istediğiniz siteden çekerek kusursuz bir arşiv oluşturmanızı sağlıyor. Program İngilizce kaynaklı sitelerden yararlandığı için arşiv bilgilerinizde İngilizce olarak kayıtlanacaktır. Programın bilgi çektiği her alan ise yeniden düzenlenebilir.

Media Companion ile işlem yapabilmek için öncelikle film klasörünüzü "Folders" bölümündeki "Add Movie Folder Browser" bölümünden tanıtmanız gerekiyor. Daha sonra "Search for new movies" bölümüne tıklayarak film bilgilerinin otomatik olarak alınmasını sağlayabilirsiniz. "General Preferences" menüsüde temel ayarlarınız için kullanılıyor.