Media Freeware Free Youtube Downloader

Media Freeware Free Youtube Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,993
  • DOSYA BOYUTU 4.54 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Media Freeware

Media Freeware Free Youtube Downloader, Youtube üzerinde izlediğiniz favori videolarınızı bilgisayarınıza indirebileceğiniz ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir.

Media Freeware Free Youtube Downloader, çevrimiçi videoların orijinal kalitelerini olabildiğince koruyarak bilgisayarınıza indirmenize olanak sağlayan ücretsiz ve etkili bir programdır.

Özellike yavaş internet bağlantısı nedeniyle videoları takılarak izleyen veya video arşivleri için favori videoları bilgisayarlarına indirmek isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilebilecek bir program olan Free Youtube Downloader, çevrimiçi videoları bilgisayarınıza indirerek istediğiniz zaman internet bağlantısına ihtiyaç duymadan izlemenize olanak sağlar.

Oldukça modern ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program hem yeni başlayan hem de profesyonel kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Aynı anda birden fazla videoyu tek seferde indirmenize olanak sağlayan program içerisinde yer alan Youtube arama motoru sayesinde izlemek istediğiniz videoları program yardımıyla arayabilir ve yine program içerisinde yer alan medya oynatıcı üzerinde izleyebilirsiniz. Benzerlerinde olduğu gibi Free Youtube Downloader üzerinde de indirmek istediğiniz Youtube videoları için bağlantı adreslerini programın ilgili alanına yapıştırmanız gerekiyor.

Tüm bunların dışında birden fazla video indiriyorsanız, tüm indirmeler tamamlandıktan sonra bilgisayarı otomatik olarak kapatma, farklı formatlarda kaydetme ve kaydedilecek dosya adıyla ilgili özelleştirme ayarları programın gelişmiş özellikleri arasında yer almaktadır. Ayrıca bölge sınırlaması olan videolar için proxy ayarlarını özelleştirme seçeneği de program içerisinde yer alan kullanışlı özelliklerden bir tanesidir.

Çevrimiçi Youtube videolarını bilgisayarına indirmek isteyen kullanıcılar için oldukça başarılı bir çözüm sunan Free Youtube Downloader'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ediyorum.