MediaDrug

MediaDrug

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11,186
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MediaDrug

MediaDrug, çevrimiçi olarak müzik dinleyebileceğiniz ve sevdiğiniz müzikleri mp3 formatında bilgisayarınıza indirebileceğiniz ücretsiz bir müzik dinleme ve indirme programıdır.

Uyarı: Bu programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı görüldüğü için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabilmek için Dosya İndirme Yöneticileri kategorimize göz atabilirsiniz.

MediaDrug, bilgisayar kullanıcılarının çevrimiçi olarak sevdikleri şarkıcılara ait şarkıları dinleyebilecekleri ve isterlerse mp3 formatında bilgisayarlarına indirebilecekleri ücretsiz bir programdır.

Anahtar kelimeler yardımıyla dinlemek istediğiniz sanatçıyı, şarkıyı veya albümü kolaylıkla aramanıza olanak sağlayan program, aradığınız sanatçıya ait tüm albümleri ve albümlere ait şarkıları da sizin için listelemektedir. Bu sayede istediğiniz sanatçıya ait albümü ve o albüme ait şarkıları kolaylıkla dinleyebilir, çalma listenize kaydedebilir veya isterseniz tek bir tıklamayla tüm albümü veya albüm içerisinde dinlemek istediğiniz şarkıyı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Çalma listenize eklemek istediğiniz şarkıları bilgisayarınıza indirmeden de istediğiniz zaman çevrimiçi olarak dinlemenize olanak sağlayan MediaDrug, müzik dinlemenin ve kendi çalma listelerinizi oluşturmanın en keyifli ve kolay yolunu kullanıcılarına sunmaktadır. Size çevrimiçi olarak kendi çalma listelerinizi oluşturmanıza olanak sağlayan program sayesinde, müzikleri bilgisayarınıza indirerek sabit diskinizi boşuna doldurmanız gerek yoktur ama isterseniz yine de müzikleri sabit diskiniz üzerine indirebilirsiniz.

Oldukça modern ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program yardımıyla çalma listelerinizi oluşturmak oldukça kolaydır. Programın ana penceresinin sol tarafında yer alan arama sonuçlarını sağ tarafta yer alan çalma listesi üzerine sürükleyerek çalma listelerinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda bilgisayarınız üzerinde yer alan müzikleri de çalma listenize ekleyebilir ve birkaç çalma listesini tek bir yerde kolayca birleştirerek kaydedebilirsiniz.

Anahtar kelimeler yardımıyla yapacağınız aramaları farklı sekmeler altında yaparak, daha önce yapmış olduğunuz aramaları istediğiniz zaman görüntüleyebileceğiniz MediaDrug sayesinde, daha önce neler aradığınızı veya dinlediğinizi kolayca gözden geçirebilirsiniz.

Ekolayzır ayarlarını da yapılandırabileceğiniz dahili medya oynatıcısı sayesinde çalma listelerinizde yer alan müzikleri oynatma şeklinizi seçebilir veya medya oynatıcının hemen sağ alt bölümünde yer alan "Add to playlist" ve "Download song" butonları yardımıyla dinlemekte olduğunuz şarkıları çalma listeniz üzerine ekleyebilir veya mp3 formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Sevdiğiniz sanatçılara ait albümleri ve şarkıları çevrimiçi olarak dinlemenin ve favori şarkılarınızı bilgisayarınıza indirmenin en keyifli ve kolay yolunu sizlere sunan MediaDrug'ı mutlaka denemenizi öneririm.

Not: Program kurulumu sırasında kullanıcılara üçüncü parti uygulamaların kurulumlarıyla ilgili teklifler sunulmaktadır. Bu nedenle kurulum sırasında karşınıza gelecek adımlara dikkat etmenizi öneririm.