MediaZup

MediaZup

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 813
  • DOSYA BOYUTU 0.78 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MediaZup.com

MediaZup her türden torrent içeriğini arayabileceğiniz ve bilgisayarınıza indirebileceğiniz başarılı bir torrent istemcisidir.

MediaZup torrent dosyalarını aramak ve bilgisayarınıza indirmek için kullanabileceğiniz çok fonksiyonlu, hızlı ve benzersiz bir yeni nesil torrent istemcisidir.

Program yardımıyla ihtiyacınız olan içerikleri kolayca arayabilir ve bulduğunuz dosyaları bilgisayarınıza indirebilirsiniz. MediaZup'un gelişmiş özellikleri sayesinde bunların tamamı yapmanız mümkündür.

Film, müzik, yazılım ve oyun gibi her türden torrent içeriğini bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz kolay kullanımlı bir program olan Mediazup'u seveceğinize eminim.

MediaZup'un güzel özelliklerinden birisi de büyük video dosyalarını bilgisayarınıza indirmeden doğrudan program içerisinde yer alan video oynatıcı ile izleyebilmenize olanak sağlamasıdır.

Şık ve sade bir arayüze sahip olan programı kullanabilmek için yapmanız gereken tek şey, üst bölümde yer alan arama butonu üzerinden indirmek istediğiniz içerikleri aramak ve karşınıza gelen arama sonuçları arasından indirmek istediğiniz içerikleri seçerek, indirme işlemine başlamak.

Çoklu arama seçeneği sayesinde bir arama işleminin bitmesini beklemeden, farklı aramalar da gerçekleştirebilirsiniz. Bir seferde toplam 7 farklı içeriği aynı anda aramanıza olanak sağlayan Mediazup, gerçekten bu tarz özellikleriyle diğer yazılımların bir adım önüne geçmey başarıyor.

İnternet üzerinden istediğiniz tüm içerikleri hızlı ve kolay şekilde indirebileceğiniz bir torrent programına ihtiyacınız varsa MediaZup'u denemenizi öneririm.