Memeoirs

Memeoirs

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,267
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Memeoirs Co.

Memeoirs e-posta, Facebook ve WhatsApp konuşmalarınızı hatıra kitabına çeviren ve tasarlayan özel bir kitap tasarım servisidir.

Memeoirs ile dijital ortamlarda online olarak sohbet ettiğiniz konuşmaları basılı kitap haline getirebilir, sevdikleriniz için çok özel bir hediye veya hatıra oluşturabilirsiz. Basit bir hatıra defterini dijital çağda uyarlayıp içine resimlerinize de eklemenize fırsat veren firma sevdikleriniz ve sizin için harika bir hatıra kitabı oluşturuyor.

Memeoirs e-posta, Facebook veya WhatsApp aracılığıyla iletişim kurduğunuz kimselerle saklanan konuşma geçmişini kullanarak özel tasarımlı bir kitap oluşturuyor. Bunda elbette sizin rolünüz çok büyük. İstediğiniz sohbet geçmişini bir posta aracılığıyla firmaya ilettiğiniz takdirde firmanın kendi belirlediği tasarım şemasının üzerinde az çok değişimler talep ederek kitabınızı kişiselleştiriyorsunuz. Tabii bunun içine yazılı sohbetler kadar kendi resimleriniz de rol oynuyor. Memeoirs size çıkardığı bir örnekle kitabın nasıl gözükeceğini gösteriyor, daha sonra tüm onaylamaları yaptığınızda kitabınız hazırlanmaya başlıyor.

Firmanın en büyük özelliği bu işi ciddi olarak müşteri odaklı hazırlaması. Hazırlanacak kitabın kapağına ve sayfa sayısına kadar siz karar veriyorsunuz. Elbette Memeoirs'in sayfa sayısı anlamında önceden tanımladığı bir limit var. Siz sadece kapağının nasıl olacağını seçiyorsunuz ve firma sizin için özel olarak kullandığı kaliteli yapraklarla kitabı hazırlıyor.

Oluşturulan kitabın bölümleri sizin o sene boyunca sezonluk konuşmalarınız halinde bölünüyor. Bu sayede ilişkinizi anlatan gerçek bir kitap gibi baskılı, kaliteli yapraklı bir hatıra kitabınız oluyor. Memeoirs'in sunduğu fiyat seçenekleri ve tüm dünyaya kargo gönderimi sayesinde sipariş ettiğiniz kitap kapınıza kadar geliyor. Şu ana kadar firmanın müşterilerinden hepsi olumlu dönütlerle web sayfasını süslemiş, kitaplarının resimlerini paylaşmışlar. Memeoirs bu noktada gerçekten kaliteli işler yapan bir firma.

Şimdilik sadece WhatsApp için geçerli olan fotoğraf destekli hatıra kitapları sonradan e-posta ve Facebook'a da gelerek daha da genişleyecek. Şu anda halihazırda işlemekte olan servisin e-posta ve Facebook konuşmaları için sadece yazılı, WhatsApp için resim destekli hatıra kitabı tasarımı var. Eğer siz de sevdiklerinize özel bir hediye arıyor ve ne yapacağınıza karar veremiyorsanız, dijital çağın en yenilikçi servislerinden biri olan Memeoirs'in web sitesine göz atabilir ve kendi sohbetlerinizi kitap haline çevirebilirsiniz.