MessagEase

MessagEase

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 163
  • DOSYA BOYUTU 5.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Exideas

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir klavye uygulamasıdır.

MessagEase, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir klavye uygulamasıdır. Diğerlerinden çok farklı ve yenilikçi bir klavye uygulaması olduğunu söylemek mümkün.

Eğer standart klavyeniz size yeterli gelmiyorsa, veya onu kullanmakta zorlanıyorsanız alternatif bir klavye kullanmayı denemelisiniz. MessagEase telefonunuzda yazı yazmayı çok kolaylaştıracak alternatif bir klavye uygulaması.

Klasik qwerty klayvelerinden farklı ve yeni bir deneyim sunan uygulamada kolaylık, hız ve doğruluk amaçlanıyor. İlk başta alışmakta biraz zorlanabilirsiniz fakat alıştıktan sonra rahatlığından vazgeçemeyebilirsiniz.

Son yapılan araştırmalardan ilham alınarak yeni bir teknik denenen uygulamada temelde 9 büyük buton sunarak bu butonlara bazı harfler yerleştiriyor. Bu harfler ise yazma hızınızı  artıracak şekilde dizayn edilmiş.

Uygulamada aynı zamanda kelime tahmin özelliği de bulunuyor. Eğer isterseniz uygulamayı indirdikten sonra bu kelime tahmin paketini de indirebilirsiniz. Ayrıca klavyenin büyüklüğünü, şeklini, yazı tipini ve renkleri de istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.

Eğer siz de böyle bir alternatif klavyeye ihtiyaç duyuyorsanız MessagEase'i kesinlikle denemelisiniz.