Messenger Plus! for Skype

Messenger Plus! for Skype

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 52,757
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Skype'a yeni özellikler eklemek ve animasyonlarla kişiselleştirmek için yararlanabileceğiniz Messenger Plus!'ı deneyin.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Bugüne kadar WLM'de kullanmaya alıştığımız Messenger Plus! artık Skype'a geldi. Skype'ın kendi sunduğu özellikler yanında ekstra özelliklerden yararlanmak için programdan yardım alabilirsiniz. Messenger Plus! for Skype ile arama ve sohbet kaydı yapabilir, birbirinden eğlenceli animasyonları arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Arama Kaydetme
Messenger Plus! for Skype 3 farklı kalitede ses ve görüntü kaydı yapabilir. Skype üzerinden yaptığınız görüşmeleri kaydederek kendinize özel bir arşiv yaratabilir veya detayları atlamamanız gereken görüşmeleri tekrar izleme şansına kavuşursunuz. İsterseniz kayıtlı görüşmeleri internete yükleyebilirsiniz.

Sohbet Kaydetme
Skype üzerinden yaptığınız yazışmalar kaydedilir. Kayıtlar arasında istediğiniz zaman arama yapabilir ve unuttuğunuz bilgilere ulaşabilirsiniz. Sohbet kayıtları text/html/csv/xml formatlarında dışa aktarılabilir.

Animasyonlar
Arkadaşlarınızı sohbet sırasında eğlenceli animasyonlarla şaşırtabilirsiniz. Animasyonları göndermeden önce Messenger Plus! for Skype araç çubuğundan ön izleme yapabilirsiniz.

Kullanışlı Arayüz
Messenger Plus! Skype'a eklediği araç çubuğuyla menülere kolay ulaşım sağlar. Araç çubuğu sayesinde tüm özelliklere tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Önemli! Programı kullanmak için bilgisayarınızda Skype kurulu olmalıdır.