Metro 2033 Türkçe Yama

Metro 2033 Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 28,158
  • DOSYA BOYUTU 22.44 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyun Çeviri

Metro 2033 Türkçe yaması ile oyundan çok daha fazla keyif alabilir ve hikaye takibi yapabilirsiniz.

Metro 2033, Metro serisinin ilk oyunu olarak yayınlanmıştı ve nükleer savaş sonrası Moskova'da bizleri korku dolu bir maceranın ortasına atmıştı. Oyunda insanlığın içerisinde bulunduğu acınaklı durum, insan üstü güçlere sahip olan mutantların da varlığının ortaya çıkmasıyla iyice içinden çıkılmaz bir hal almayı başarmıştı. Karakterimiz ise bu mutantlarla iletişim kurabilme kapasitesine sahip olsa da işler pek umduğu gibi gitmiyor ve maceramız başlıyor.

Oyunun çok iyi kurgulanmış arkaplanı ve kaliteli senaryosu her anında kendisini hissettiriyor. Zira grafik ve ses öğeleri de bu senaryoyu en iyi şekilde anlatabilecek kapasiteye sahip. Ancak İngilizcesi çok iyi olmayan oyuncuların, oyun sırasında hikayeyi takipte sıkıntılar yaşamaları mümkün olduğu için OyunÇeviri ekibinin hazırladığı Metro 2033 Türkçe yamasını indirmelerini öneriyoruz.

Ekibin hazırladığı yama sayesinde oyunun menülerinden tutun da oyun içi diyaloglara kadar tüm noktalarda altyazıları Türkçe olarak okuyabiliyor, böylece tüm detaylara hakim olabiliyorsunuz. Her ne kadar oyunda 15 adet Rusça kelime olsa da, bu kelimeler de parantez içlerinde Türkçe olarak belirtilmiş durumdalar.

Yamanın çalışabilmesi için oyunun 1.02 yamasını kurmuş olmanız gerekiyor. Aksi taktirde oyunun sorun vermesi ve açılmaması mümkün. Bu nedenle en son oyun yamasına sahip olduğunuzdan da emin olmalısınız.