Micro Machines World Series

Micro Machines World Series

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 57
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Codemasters

Micro Machines World Series bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Micro Machines World Series eğer hem yarışmayı, hem de savaşmayı seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir yarış oyunu.

Hatırlanacağı üzere Micro Machines oyunlarıyla günümüzden 20 yıl önce, 90'lı yıllarda tanışmıştık. O dönem göz önüne alındığında, Micro Machines yarış oyunu türünde büyük bir devrim yaratmışitı. Bu oyunlarda sadece yarışmakla kalmıyor, araçlarımızı savaştırıyorduk. Ayrıca yarış pistleri yerine evlerin içinde hız yapmaydaydık. Sonraki yıllarda Micro Machines oyunlarını taklit eden birçok farklı oyun çıkış yaptı; fakat hiçbiri Micro Machines'in yerini tutamadı. Micro Machines World Series ile bu eksik kapatılacak. Artık günümüzün modern bilgisayarlarında yüksek grafik kalitesiyle Micro Machines oynayabileceğiz.

Micro Machines World Series'de oyunculara onlarca farklı araç seçeneği sunuluyor. Bu araçlar kendilerin has silah seçeneklerine sahipler. Aracımızı seçtikten sonra mutfak, banya, yatak odası, bahçe ve garaj gibi yerlerde rakiplerimizle yüzleşiyor ve savaşıyoruz.

Micro Machines World Series içinde farklı oyun modları bulunmakta. Oyunun online modlarında ise heyecanın dozunu yukarı çekebilirsiniz. Güzel grafiklere sahip oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 bit Windows 7 işletim sistemi

- AMD FX veya Intel Core i3 serisi işlemci

- 4 GB RAM

- 1 GB video belleğe ve DirectX 11 desteğine sahip AMD HD 5570, Nvidia GT 440 ekran kartı

- DirectX 11

- 5 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

- İnternet bağlantısı