Microsoft Excel for iPad

Microsoft Excel for iPad

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,229
  • DOSYA BOYUTU 233.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft Corporation

Microsoft Excel for iPad, iPad için özel tasarlanmış Excel yazılımıdır

Microsoft Excel for iPad iş dünyasının en çok kullanılan Microsoft Office yazılımlarından olan Excel'i iOS işletim sistemine sahip iPad'lerinize taşıyan bir mobil uygulamadır.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama olan Microsoft Excel for iPad size Excel dosyalarını iPad'iniz üzerinden kolayca görüntüleme imkanı veriyor. Uygulama sayesinde Windows veya Mac bilgisayarınızda veya diğer mobil cihazlarınızda görüntülediğiniz Excel dökümanlarını aynı şekilde iPad'iniz üzerinde görüntüleyebilmektesiniz. Uygulamanın diğer Excel versiyonlarından farklı ise iPad'ler için tamamen özel olarak tasarlanmış olması ve bu tabletlerin dokunmatik yeteneklerinden sonuna kadar yararlanması. Bu sayede uygulama kullanıcılara daha doğal, daha akıcı ve daha pratik bir kullanıcı deneyimi sunmakta.

Microsoft Excel for iPad eğer bir Office 365 üyeliğiniz varsa size çok daha fazlasını da sunmakta. Office 365 üyeliğinizi kullanarak Microsoft Excel for iPad sayesinde Excel dökümanları yaratabilmektesiniz ve önceden hazırlanmış olan Excel dökümanlarının içeriklerini düzenleyebilirsiniz. Microsoft Excel for iPad Excel üzerinde çalışan kullanıcılara seyahatlerinde büyük kolaylık sağlamakta. Eğer sadece Excel dökümanlarını açabilmek için dizüstü bilgisayarınızı kullanıyorsanız Microsoft Excel for iPad sayesinde bu işi artık sadece tabletiniz üzerinden yapabiliyor, Office 365 üyeliğiniz sayesinde döküman yaratabiliyor ve düzenleyebiliyorsunuz. Bu sayede seyahatlerinizde dizüstü bilgisayarınız için ek bir çanta taşıma derdinden kurtuluyorsunuz.