MediaFire

MediaFire

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 20,671
  • DOSYA BOYUTU 59.98 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MediaFire

MediaFire, bilgisayar kullanıcılarının dosya depolama ve paylaşma işlemlerini gerçekleştirebilecekleri ücretsiz bir web servisi yazılımıdır.

MediaFire, Windows işletim sistemi kullanıcılarının sabit diskleri üzerinde yer alan dosyaları bulut dosya depolama sunucuları üzerine yedekleyebilmeleri için geliştirilen ücretsiz bir yazılımdır.

Aynı adı taşıyan popüler bulut dosya depolama ve paylaşım servisi MediaFire'ın Windows istemcisi olarak geliştirilen yazılım sayesinde, kendi belirleyeceğiniz bir klasör altında yer alan tüm dosyaların bulut dosya depolama sunucuları üzerinde otomatik olarak yedeklenmesini bir başka deyişle senkronize olmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede sizin için önemli olan ve ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşmak istediğiniz dosyalara bu klasör altında yer verebilirsiniz.

Sabit diskiniz üzerinde yer alan videoları, resimleri, müzikleri ve dökümanları MediaFire hesabınız üzerine gönderebilir ve istediğiniz zaman MediaFire Android ve iOS uygulaması yardımıyla mobil cihazlarınız üzerinden de tüm bu dosyalara ulaşabilirsiniz.

Tüm bu bahsetmiş olduğumuz özelliklerin dışında MediaFire hesabınız üzerinde yer vermiş olduğunuz tüm dosyaları sevdiklerinizle e-posta, SMS veya kısa bağlantı yoluyla kolayca paylaşabilirsiniz. Ayrıca ekran görüntüsü alma özelliği sayesinde, bilgisayar ekranınız üzerinde yer alan pencerelerin ekran görüntüsünü alarak doğrudan paylaşabilirsiniz.

Kullanıcılarına ücretsiz olarak 50GB'a kadar bulut dosya depolama alanı sunan MediaFire, bu alanda piyasada yer alan birçok rakibine fark atmaktadır ve kullanıcı memnuniyeti konusunda bir adım öne geçmektedir.

Ücretsiz, güvenilir, hızlı ve gelişmiş özelliklere sahip bir bulut dosya depolama servisi arıyorsanız, MediaFire ve masaüstü istemcisini mutlaka denemenizi öneririm.