Microsoft Word for iPad

Microsoft Word for iPad

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,145
  • DOSYA BOYUTU 259.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft Corparation

Microsoft Word for iPad ile Word dökümanlarına iPad'lerinizde erişebiliyorsunuz

Microsoft Word for iPad, Microsoft tarafından iOS işletim sistemini kullanan iPad'ler için özel olarak tasarlanmış Word yazılımıdır.

Microsoft Office paketinin bir parçası olan Word yazılımının bu özel versiyonu Microsoft tarafından iPad'de daha doğal, daha pratik ve daha akıcı bir kullanıcı deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Word ile zenginleştirilmiş metin dökümanları hazırlayabiliyor bu dökümanlara resimler gibi farklı öğeler ekleyebiliyoruz. Ayrıca yazı tipi ve rengi gibi öğeleri kişiselleştirebilmemiz için bize sayısız seçenek sunuluyor.

Microsoft Word for iPad ile hazırlayacağımız dökümanlar hem Windows hem MAC bilgisayarımızda hem de mobil cihazlarımızda aynı şekilde görüntülenebiliyor. Format uyuşmazlıklarını ve içeriklerdeki farklılıkları ortadan kaldıran bu uygulama iPad'lerin dokunmatik yeteneklerinden sonuna kadar yararlanıyor.

Ücretsiz olarak yayınlanan bu Word versiyonu kullanıcılara Word dökümanlarını görüntüleme imkanı vermekte. Eğer Office 365 üyeliğiniz varsa uygulama size çok daha fazlasını sunuyor. Office 365 üyeliği sayesinde Word dökümanlarını görüntülemenin yanında yeni dökümanlar yaratabiliyor, mevcut dökümanları düzenleyebiliyorsunuz.

Uygulama sayesinde Word dökümanları üzerinde çalıştığınız bir işiniz varsa sadece tabletinizi kullanarak işlerinizi yürütebiliyorsunuz. Bu sayede dizüstü bilgisayarınızı taşıma derdinden kurtulabiliyor, seyahatlerinizde ek bir çanta taşımak zorunda kalmıyorsunuz.