Midori

Midori

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,895
  • DOSYA BOYUTU 33.39 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Christian Dywan

Eğer kullandığınız web tarayıcıyı değiştirmek istiyorsanız değerlendirebileceğiniz alternatiflerden birisi de Midori.

Web tarayıcılar son dönemlerin en popülerleri arasında ve neredeyse her şirketin bir web tarayıcı çıkarması nedeniyle oldukça bol seçeneklere sahibiz diyebilirim. Ancak bu kadar web tarayıcının olması kullanıcıların tabii ki kafasının karışmasına neden oluyor. Şimdilik en popüler olarak bilinen büyük web tarayıcıların kullanımı yoğun ancak oldukça güzel düzenlenmiş küçük web tarayıcılara da bir şans vermek gerekebiliyor.

Midori de bağımsız olarak geliştirilen bu web tarayıcılardan birisi ve şimdilik çok yaygın bir kullanıma sahip değil. Kolay kullanılır ve basit arayüzü sayesinde çok miktarda sekmede web sitelerini açabiliyor ve bunlar arasında hızlıca geçiş yapmanızı sağlıyor.

Aynı zamanda gizli pencere modülü de barındıran Midori'nin böylece internette güvenliğe ve gizliliğine önem veren kullanıcılara yönelik geliştirmeleri olduğunu da görebiliyoruz.

Ayrıca seçenekler kısmında oldukça geniş sayılabilecek çeşitli ayarlar yer alıyor ve standart bir web tarayıcıdan bekleyebileceğiniz her şey Midori'de de yer alıyor. Eklenti desteği de bulunan tarayıcı böylece ek işlevlere ve özelliklere de kavuşabiliyor.

Eğer yeni bir web tarayıcı kullanmak ve alternatifleri değerlendirmek istiyorsanız Midori'yi kullanmaktan çekinmeyin.