Milli Parklar

Milli Parklar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 154
  • DOSYA BOYUTU 28.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mobilion

Milli Parklar, ülkemizdeki mili parklar hakkında aktivitelerden fotoğraflardan detaylı bilgi veren resmi bir uygulama.

Milli Parklar, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanmış, ülkemizdeki milli parkları ziyaret etmek isteyen kişilere yönelik hazırlanmış resmi nitelikli bir uygulama. Her yıl 10 milyonu aşkın kişinin ziyaret ettiği 50’den fazla milli park hakkında bilgi sunan uygulamanın filtreleme seçeneğiyle dilediğiniz şehirdeki milli parkları gerçekleştirilebilecek aktivitelere göre kolaylıkla görebiliyorsunuz.

Doğa sever olarak Android telefonunuzda bulunması gereken bir uygulama olduğunu düşündüğüm Mili Parklar’da hem milli parklarda düzenlenen etkinlik, haberleri takip edebiliyor, hem de geziniz esnasında çektiğiniz göz kamaştıran tabiat güzelliklerini, manzara fotoğraflarını paylaşarak katkıda bulunabiliyorsunuz.

Ailenizle ve arkadaşlarınızla piknik, bisiklet sporu, balıkçılık gibi aktiviteleri yapabileceğiniz yakınınızdaki milli parkları kolaylıkla bulabileceğiniz uygulamanın tek eksiği rezervasyon ve 360 derece sanal gezme ancak bunlar da sonraki güncellemeyle eklenecektir.