Mimi Hearing Test

Mimi Hearing Test

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 96
  • DOSYA BOYUTU 25.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mimi Hearing Technologies

Mimi Hearing Test sayesinde ev ortamında işitme testi yapabiliyoruz.

Mimi Hearing Test, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak amacıyla geliştirilmiş bir işitme testi uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulamayı kullanarak duyma kabiliyetimizi test edebiliyor ve gerekli olması durumunda doktora başvurarak olası problemlerin önüne geçebiliyoruz

İçgüdüsel bir kullanım deneyimi sunan Mimi Hearing Test'i her seviyeden kullanıcı rahatlıkla kullanabiliyor. Uygulamanın çalışma mantığı kullanıcıya belirli frekanslarda sesler dinletmeye dayalı. Kullanıcılar bu frekanslara göre uygulamaya geri bildirimde bulunuyorlar. Çıkan sonuçları test eden uygulama, kullanıcıların işitme yetilerini ölçümlüyor ve sonuçları anlaşılır bir şekilde sunuyor.

Uygulama hem sağ hem de sol kulağın duyma yetilerini ayrı ayrı ölçebilecek özelliklere sahip. Elbette testleri yapabilmek içi öncelikle kulaklığımızı takmamız gerekiyor. Kaliteli bir kulaklık daha doğru sonuçlar almamızı sağlayacaktır. Ayrıca bulunduğunuz ortamın sessiz olmasına da özen göstermelisiniz.

Yavaş yavaş ilerleyen bir süreç olduğu için birçok kullanıcı işitme kaybı yaşadığını fark etmiyor. Eğer siz de kendi kendinize testler yapıp işitme kabiliyetinizi ölçümlemek istiyorsanız Mimi Hearing Test'e göz atmanızı tavsiye ediyorum.