MInstAll

MInstAll

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 839
  • DOSYA BOYUTU 3.13 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dmitriy Malgin

MInstAll ile bilgisayarınıza program ekleyip kaldırabilirsiniz

MInstAll bilgisayarınızda kullandığınız programlar üzerinde tam denetim sağlamanıza yardımcı olan bir program ekleme ve program kaldırma aracıdır.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir program olan MInstAll program kaldırma özelliğiyle oldukça kullanışlı olmakta. Özellikle bilgisayarlarımız kötü amaçlı yazılımlar tarafından saldırıya uğradığında bu kötü amaçlı yazılımlar Windows'un standart program ekleme ve kaldırma paneline erişimi engellemekte, sisteminize zarar veren yazılımları kaldırmanıza imkan tanımamaktadır. MInstAll kullanarak kötü amaçlı yazılımlar tarafından kısıtlanan bu özellikleri geri kazanabilir ve alternatif bir yoldan program kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

MInstAll program yükleme ve kaldırmanın haricindefarklı kullanışlı özellikleri de kullanıcılara sunmaktadır. MInstAll kullanarak yüklenen programları kataloglayarak düzene sokabilirsiniz. Bunun yanında bu programlara detaylı notlar ve açıklamalar, versiyon numaraları, programın internet sitesi gibi bilgileri ekleyebilir programlarınızı çok daha düzenli bir şekilde listeleyebilir, aradığınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

MInstAll bir program başlatma uygulaması olarak da kullanılabilir. Bilgisayarınızdaki programları MInstAll aracılığıyla bir araya toplayabilir ve MInstAll aracılığıyla hepsine tek bir panelden ulaşıp çalıştırabilirsiniz. Bu özellik portable özellikteki, yani kurulum olmadan çalışan programlar için kullanışlı olmaktadır.

MInstAll'ın bir diğer kullanışlı aracı yer imlerini kaydetme özelliğidir. MInstAll'a favori internet sitelerinizin bağlantılarını ekleyebilir ve bir araya toplayabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızı daha düzenli kullanmak isterseniz MInstAll deneyebileceğiniz ve ücretsiz olmasıyla öne çıkan başarılı bir uygulamadır.