Mirekusoft Install Monitor

Mirekusoft Install Monitor

kullanıcı

Mirekusoft Install Monitor ücretsiz bir program kaldırma aracıdır

Mirekusoft Install Monitor bilgisayarınızdan kaldırmakta güçlük çektiğiniz programlardan kurtulmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program kaldırma aracıdır.

Windows'un kendi program kaldırma uygulaması kimi zaman virüs gibi kötü amaçlı yazılımlar nedeniyle devre dışı kalabilmektedir. Bu gibi durumlarda bu tip sıkıntılara sebep olan programları kaldırabilmek de mümkün olmamaktadır. İşte böyle durumlarda "uninstall" yani program kaldırma işlemi için 3. parti bir yazılıma ihtiyaç duyulmaktadır.

Mirekusoft Install Monitor Windows program kaldırma uygulamasının devre dışı kaldığı durumlarda kullanabileceğiniz bir ilk yardım çekicidir. Mirekusoft Install Monitor ile sisteminize virüs bulaştığında yüklü programları listeleyebilir ve sisteminizin doğru çalışmasını engelleyen yazılımları kaldırabilirsiniz.

Mirekusoft Install Monitor program kaldırma özeliğinin dışında programların kaynak kullanımlarını da takip edebilmektedir. Böylece sistem kaynaklarınızı gereğinden fazla kullanan programları tespit ederek sisteminizin yavaşlamasını engelleyebilmektesiniz.

Mirekusoft Install Monitor Windows açılışı denetleme özelliğiyle Windows ile birlikte başlayan programları listeler. Bu aracı kullanarak bilgisayarınızı yavaşlatan veya çalışmasını aksatan uygulamaları tespit edebilir ve Windows ile birlikte başlamasını engelleyebilirsiniz.