Mirror Photo: Editor&Collage

Mirror Photo: Editor&Collage

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,354
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lolo Apps

Mirror Photo: Editor&Collage uygulamasını kullanarak çektiğiniz fotoğrafları düzenleyebilir ve onlara farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.

Mirror Photo: Editor&Collage fotoğraf çekmekten hoşlanan ve çektikleri fotoğrafları düzenleyerek onlara daha farklı bir boyut kazandırmak isteyen kullanıcılara hitap eden bir uygulama. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz Mirror Photo: Editor&Collage’da farklı amaçlar için geliştirilmiş farklı özelliklere sahip araçlara yer verilmiş.

Uygulamayı kullanarak düzenlemek istediğiniz fotoğrafları o an çekebilir veya daha önce çektiğiniz fotoğraflar arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Uygulamada 50’den fazla kolay kalıbı yer almakta. Bu kalıplardan istediğiniz seçerek işleme başlayabilirsiniz.

Mirror Photo: Editor&Collage’ın tek özelliği kolaj yapmak değil. Kullanıcılara çektikleri fotoğrafları diledikleri gibi düzenleme imkanı sunmak için uygulamada toplamda 30 fotoğraf filtresi yer almakta. Fotoğraflara filtre ekleyebilmenin yanı sıra uygulama fotoğraflara yansıma efekti de koyabiliyor.

Bu tarz uygulamalarda görmeye alıştığımız gibi Mirror Photo: Editor&Collage’da da sosyal medya desteği sunulmakta. Oluşturduğunuz fotoğrafları Twitter ve Facebook gibi farklı kanallar üzerinde paylaşabilirsiniz.

Eğer siz de fotoğraf çekmekten keyif alıyor ve bu fotoğrafları düzenleyebileceğiniz pratik bir araç arıyorsanız Mirror Photo: Editor&Collage’ı denemek isteyebilirsiniz.