Mixcloud Downloader

Mixcloud Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 980
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MixcloudDownloader.com

Mixcloud Downloader, Mixcloud üzerinde yer alan mixleri ve podcast'leri bilgisayarınıza indirebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

NOT: Mixcloud Downloader'ın indirme bağlantısı zararlı yazılım uyarısı verdiği için kaldırılmıştır. Aynı kategori altındaki alternatif yazılımlara bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz: 

https://www.tamindir.com/windows/internet/dosya-indirme-yoneticileri/

Mixcloud Downloader, Mixcloud web sitesi üzerinde yer alan müzikleri ve diğer ses materyallerini bilgisayarınıza indirmenize olanak tanıyan ücretsiz ve kolay kullanımlı bir yazılımdır.

Programın tek pencereden oluşan kullanıcı arayüzü oldukça şık tasarlanmıştır ve arayüz üzerinde yer alan butonlar yardımıyla gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemleri kolayca tamamlayabilirsiniz.

Mixcloud üzerinde yer alan mixleri, podcast'leri, radyo konuşmalarını ve çok daha fazlasını MP3, AAC ve M4A formatlarında bilgisayarınıza kaydetmenize olanak sağlayan bu hafif ve kullanışlı aracı çok seveceğinize eminim.

Özellikle Mixcloud kullanıcılarının "Mixcloud üzerinden nasıl müzik indirilir?" sorusuna cevap niteliğinde bir yazılım olan Mixcloud Downloader'ı denemenizi öneririm.