MobiStats

MobiStats

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 17
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SystemBase Ltd

MobiStats uygulamasını kullanarak iOS cihazlarınızda mobil veri tüketiminizi takip ederek kontrol altında tutabilirsiniz.

MobiStats uygulamasını kullanarak iOS işletim sistemli cihazlarınızda mobil veri tüketiminizi takip ederek kontrol altında tutabilirsiniz.

Oldukça basit ve ücretsiz bir uygulama olan MobiStats, kısıtlı bir internet paketi kullanan kullanıcıların sürpriz faturalarla karşılaşmamalarında yardımcı oluyor. Gerçek zamanlı veri tüketim istatistiklerini sizlere sunan uygulamada, hücresel ve kablosuz ağ üzerinden harcadığınız veri miktarını takip edebiliyorsunuz. Günlük, aylık ve tüm zamanlar olarak üç farklı başlık altında veri kullanım analizini inceleyebileceğiniz MobiStats, paket aşımına karşı uyarılarla sizleri bilgilendiriyor.

Tamamen ücretsiz olması ve reklam barındırmamasıyla öne çıkan MobiStats, sadece amaca yönelik çalışıyor ve sizleri veri tüketimi konusunda bilgilendiriyor. Ek olarak widget özellikleri sunmayan uygulamayı iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.