Monster Shooter 2: Back to Earth

Monster Shooter 2: Back to Earth

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 85
  • DOSYA BOYUTU 6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gamelion Studios

Monster Shooter 2: Back to Earth bolca aksiyon sunan bir iOS oyunudur

Monster Shooter 2: Back to Earth durulmayan bir aksiyon sunan ve bağımlılık yapıcı bir yapıya sahip, iOS cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir shooter oyunudur.

Monster Shooter 2'de ilk oyunun ardından sevimli dostu kedicik ile kavuşan DumDum'un hikayesi konu alınıyor. DumDum bir süreliğine kediciği ile mutlu bir hayat sürdürmüştür. Fakat sevimsiz canavarlar bu sefer intikam için daha büyük çapta bir saldırıya niyetlenmişlerdir. Artık hedeflerinde bütün dünyayı işgal etmek vardır. Neyse ki DumDum bu tehlikenin farkına varmıştır ve birçok farklı silah ve yeteri kadar cephane elinin altındadır. Kahramanımız bu tehlikeli mücadelesi boyunca savaş robotlarını bile kullanabiliyor.

Monster Shooter 2: Back to Earth'de DumDum'u kuşbakışı olarak kontrol edebiliyoruz ve dört bir yandan bize doğru yaklaşan canavarlarla mücadele ediyoruz. Oyunda çatışma bir an olsun durulmuyor ve heyecan sürekli üst seviyede tutuluyor. Oyunda 20'nin üzerinde etkileyici silahı kullanabilmekteyiz ve oyun ilerledikçe kendimizi geliştirebilmekteyiz. Bölümlerin sonunda karşılaşacağımız bölüm sonu canavarları ise oyuna ayrı bir eğlence katıyor.

Eğer aksiyon oyunlarını seviyorsanız Monster Shooter 2: Back to Earth'ı kaçırmamalısınız.