Monster Truck Challenge

Monster Truck Challenge

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14,491
  • DOSYA BOYUTU 41.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FreeGamePick

Monster Truck Challenge ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Monster Truck Challenge eğer dev lastikli canavar kamyonunuzla heyecan dolu bir yarış tecrübesi yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir yarış oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Monster Truck Challenge'da temel olarak canavar kamyonumuzun şöför koltuğuna atlıyoruz ve zamana karşı yarışıyoruz. Oyuna bir yarış pisti ve canavar kamyon modeli seçerek başlıyoruz. Sonrasında geri sayım başlıyor ve geri sayım bitince gaza asılıyoruz. Oyundaki temel amacımız ise çeşitli engellerle dolu yarış pistini en kısa sürede tamamlayarak madalyalar kazanmak. Karşımıza çıkan engellerin en sık karşılaşılanı dik rampalar. Bu rampalardan zıpladıktan ve havada süzülmeye başladıktan sonra aracımızı dengeli bir şekilde yere indirmemiz ve kaza yapmamamız gerekiyor. Ayrıca patlayan variller, kalan yığınları ve konteyner kuleleri karşımıza çıkan farklı engel türleri.

Monster Truck Challenge'da kimi zaman oldukça dik rampalarla karşılaşıyoruz. Bu rampaları geçebilmek için ise nitro topluyoruz. Ayrıca ahvada uzun süre süzülürsek de nitrol kazanabilmekteyiz. Nitroyu doğru yerde kullandığımızda pisti çok daha kısa sürede tamamlamamız mümkün.

Monster Truck Challenge'da madalya kazandıkça madalya kazanabiliyorsunuz ve yeni pist ve araçların kilidini açabiliyorsunuz.