Moo0 ImageViewer

Moo0 ImageViewer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 629
  • DOSYA BOYUTU 2.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Moo0

Kolay ve ufak bir resim görüntüleme programı arıyorsanız her ihtiyacınızı görecek bu programı deneyebilirsiniz.

Moo0 ImageViewer programı bilgisayarınızda kolayca JPG, JPEG, GIF, PNG, BMP ve ICO resim dosyalarını görüntülemenizi sağlayan kullanışlı bir uygulama. Uygulamanın arayüzü oldukça basit ve kolay çalışılacak şekilde tasarlandığı ve sürükle bırak desteğine sahip olduğundan dolayı çok rahat bir şekilde kullanacağınız kesin.

Resimlerinizi açtığınızda dilerseniz pencerenin kenarlarına kadar genişletebilir, hafızaya kopyalayabilir yahut ekran görüntüsü de alabilirsiniz. Ufak efektler ve değişiklikler de yapmanıza izin veren Moo0 ImageViewer’ı kullanırken resim dosyalarınızın keskinlik, doygunluk gibi ayarlarını değiştirebilir, ufak çaplı yeniden boyutlandırma, kesme, çevirme ve watermark işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Programın içerisinde gelen tema desteği sayesinde görünümünü de değiştirmeniz mümkün ve programın kendi arayüzünü şeffaflaştırma, yukarıda tutma gibi pek çok ince ayar da mevcut. Kendisinden beklenmeyecek kadar ince özelliklere sahip olan bu fotoğraf görüntüleme programını denemelisiniz.