Moto Rider APK

Moto Rider APK

kullanıcı

Moto Rider GO APK, Android telefonlarda ücretsiz oynanabilir popüler motosiklet yarışı oyunu. Lisanslı gerçeğiyle birebir motosikletler yer alıyor.

Moto Rider APK, güzel grafikleri heyecan dolu bir oyun tecrübesiyle birleştiren bir mobil motor yarışı oyunu olarak tanımlanabilir.

Moto Rider Go APK İndir

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir motosiklet yarışı oyunu olan Moto Rider GO APK, sizi bitmek bilmeyen bir motor kullanma eğlencesi bekliyor. Yarış oyununda motorumuza atlıyoruz ve yoğun trafiğin olduğu yollarda sürat yapmaya çalışıyoruz. En hızlı ve en uzun süre yol alan motor olmaya çalıştığımız oyunda bu hedefimizi gerçekleştirebilmemiz için yoğun trafik içinde araşlara makas atmalı ve boşlukları değerlendirmeliyiz.

Moto Rider GO Highway Traffic, içinde farklı motor türlerine yer veriliyor. Oyunda kazanacağınız parayla sahip olduğunuz motorları güçlendirip daha hızlı hale getirebiliyor, yeni motorların kilidini açabiliyorsunuz.

Moto Rider APK oyunu, şehir içinde motor kullanabildiğimiz gibi otoyollara çıkabiliyor, şehirler arası yollarda sürat yapabiliyoruz. Ayrıca kimi zaman güneşli havada motor kullanırken kimi zaman karla kaplı yollarda sürüş yeteneklerimizi gösteriyoruz. Oyunda gece de motor kullanabilmekteyiz.

Moto Rider GO Highway Traffic APK, oldukça güzel grafiklere sahip olan bir motosiklet oyunu.

Moto Rider GO APK Oyun Özellikleri

  • En hızlı, yüksek performanslı motosikletler yarışın.
  • Olağanüstü 3 boyutlu grafiklerin tadını çıkarın.
  • Zorlu mücadelelerde becerilerinizi kanıtlayın.
  • Hızınızı yükseltin, fren sistemini geliştirin, ekstra can ekleyin.
  • Chopper, cross, superbike, favori motosikletinizi seçin.
  • Banliyö, çöl, kar, gece şehri gibi 9 benzersiz konumu keşfederek trafiği atlatın.
  • Otoyol, eyaletler arası veya otobanda motosikletinizi sürün.
  • 23 başarımın kilidini açın.
  • Çok sayıda motosiklet ayar seçeneğini keşfedin.

Oyunda Honda, Husqvarna ve KTM’nin lisansı alınmış gerçek motosikletleri bulunuyor. Son derece hızlı süper motorlar, destansı chopper motosikletler, off-road motosikletlerinin modifiye edilmiş yüksek performanslı versiyonları, tüm motosikletler gerçekleri baz alınarak yapılmış.