MStar

MStar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 74,770
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Joygame

Popüler olmak isteyen, sergilediği dans ile popüler olmak isteyen herkesi MStar’la yeteneklerini sergilemeye davet ediyoruz.

Popüler olmak isteyen, sergilediği dans ile popüler olmak isteyen herkesi MStar’la yeteneklerini sergilemeye davet ediyoruz. Dans etme konusunda kendine güveniyorsan bu konuda yetenek sahibi isen ve bu yeteneğini kullanarak ünlü olmak istiyorsan bir oyun ile MStar ile popüler olmaya hazır ol. Yeteneğini sergilerken bir yandan da oldukça keyifli vakit geçirecek ve MStar’la adeta coşacaksınız.

Dünyanın en iyi dans oyunu olarak lanse edilen MStar’ın olağanüstü grafikleri ile oyunun havasına çok çabuk alışacak ve bağımlısı haline döneceksiniz. 3 boyutlu dans oyunları arasında en iyisi olarak bilinen MStar ile harika bir dans deneyimine hazırlanın. Sadece bir oyun değil, MStar size bir oyundan çok daha fazlasını veriyor. Bir oyundan çok sosyal bir platform olan MStar ile eğlenirken yeni arkadaşlar edineceksiniz.

Gelişmiş sohbet sistemi ile oyunda kendinize edindiğiniz arkadaşlarınız içinde sürekli bir iletişim sağlarken aynı zamanda MStar’ın bünyesinde zaman geçirdikçe yeni arkadaşlar edineceksiniz. Hem eğlenip hem yeni bir arkadaş çevresi MStar’la sizleri bekliyor.

MStar’la basit bir oyun içerisinde olmayacaksınız, basitten zora doğru ilerleyecek kendinizi ve seviyenizi geliştirip yükselteceksiniz. En önemlisi de oyunda kazandığınız tecrübeler dans yeteneğinize doğrudan etki edecek ve daha iyi bir dans yetisine sahip olacaksınız. MStar bu özelliği ile bir nevi dans hocası görevi de üstlenmektedir.

MStar’a hemen kolay bir şekilde üye olabilir ve Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz.