Multi Collector Free

Multi Collector Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 185
  • DOSYA BOYUTU 17.54 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LignUp

Multi Collector Free, farklı başlıklar altında birçok ürüne ait bilgileri saklayabileceğiniz ücretsiz bir koleksiyon yönetim programıdır.

Multi Collector Free, farklı başlıklar altında birçok farklı ürüne ait koleksiyonları yönetmenize olanak sağlayan ücretsiz bir programdır. Örneğin bilgisayarınız üzerinde kullanmakta olduğunuz yazılımlarla ilgili bir koleksiyon oluşturabilir ve bu koleksiyonu istediğiniz zaman kolayca düzenleyebilirsiniz.

Yeni oluşturacağınız bir veritabanı altında yer vereceğiniz tüm koleksiyonlar için farklı kategoriler oluşturabilir ve koleksiyonlarınızı kolayca bu kategoriler altında düzenleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm bilgileri tek yerde yönetmenize olanak sağlayan program gerçekten çok kullanışlıdır.

Web kamerası desteği, resim düzenleme özellikleri, parola koruması, akıllı filtre ve rapor oluşturma gibi birçok gelişmiş özelliğe sahip olan program, özellikle farklı başlıklar altında bilgi toplayan koleksiyoncuların oldukça işine yarayacaktır.

Sahip olduğunuz tüm koleksiyonları kolayca dışarı aktarabileceğiniz ve isterseniz yazdırabileceğiniz program yardımıyla daha önce hazırlanmış olan bir koleksiyonu içeri aktarma şansına da sahip olacaksınız.

Kolayca farklı koleksiyonlar arasında geçiş yapabileceğiniz, koleksiyon özelliklerini ve görünüm türünü değiştrebileceğiniz Multi Collector Free'yi mutlaka denemenizi öneririm.

Not: Programın ücretsiz versiyonu üzerinde sadece temel özellikler kullanılabilir durumdadır. Tema oluşturmak veya koleksiyonlarınız hakkında detaylı raporlara sahip olmak isterseniz, programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.