Music Equalizer

Music Equalizer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,281
  • DOSYA BOYUTU 1.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rodrigo Kolb Apps

Music Equalizer, Android mobil cihazlarınız üzerinde müzik dinleme deneyiminizi arttırabileceğiniz ücretsiz ve yararlı bir uygulama.

Music Equalizer, adından da anlayacağınız üzere bir ekolayzer uygulaması. Ücretsiz olarak edinebileceğiniz uygulama sayesinde mobil telefon ve tabletleriniz ile müzik dinleme keyfinizi arttırabilirsiniz. Özellikle mobil cihazları üzerinden sürekli müzik dinleyen ziyaretçilerimizin uygulamayı denemesini tavsiye ederim.

Mobil cihazınızın ses kalitesini arttırmanız için gerekli ayarları yapmanızı sağlayan uygulamanın kullanımı son derece basittir. Uygulamayı yükledikten sonra dilerseniz 4x1 boyutundaki widgetı kullanarak dilediğiniz zaman ses ayarı yapabiliyorsunuz. Eğer ekolayzer kullanımı ile ilgili genel bilgiye sahipseniz, farklı türlerde ses ayarları yaparak kaydedebiliyor ve daha sonra kullanabiliyorsunuz.

Bildirim kısayolu sayesinde uygulamaya kolayca erişim sağlanıyor. 5 farklı ses kontrol ayarlarına sahip olan uygulama üzerinde kullanıma hazır olan 10 adet farklı ekolayzer seti bulunuyor.

Uygulama ücretsiz olarak sunulduğu için içerisinde reklamlar görüntüleniyor. Reklamları kaldırmak için ücret ödemeniz gerekiyor. Ücretsiz olarak denedikten beğenmeniz durumunda reklamları kaldırarak kullanmanızı öneriyorum.