MUTANT ROADKILL

MUTANT ROADKILL

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,116
  • DOSYA BOYUTU 30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glu Mobile

MUTANT ROADKILL oldukça başarılı ve eğlenceli bir Android oyunudur.

MUTANT ROADKILL aksiyon ve yarış öğelerini çok başarılı bir şekilde birleştiren ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Android oyunudur.

Özel bir yarış oyunu olan MUTANT ROADKILL'de nükleer savaş sonrası yıkılıp dökülmüş alternatif bir dünyada hayatta kalma çabamız konu alınmaktadır. Bu alternatif dünyanın her yeri mutantlar ve nükleer aktivite sonucu ortaya çıkmış birçok farklı tehditlerle kuşatılmıştır. Biz bu tehlike dolu ortamdan kurtulmak için arabamıza atlamalı ve yola koyulup bütün engelleri aşarak özgürlüğe adım atmalıyız.

Yolculuğumuz sırasında şehir kalıntıları ve araba çöplükleri gibi ortamlardan geçerken mutantlar önümüze atlayacak ve bizi engellemeye çalışacak. Fakat biz tamamen savunmasız değiliz. Öncelikle aracımızın sunduğu yüksek hıza güvenmeli, aracımıza monte edilmiş silahları kullanarak yolumuz üzerindeki bize engel olmaya çalışan mutantları öldürmeli ve nitromuz sayesinde kritik durumlardan hızlıca sıyrılmalıyız. Oyun bu yapısıyla büyük bir çeşitlilik ve heyecan sunmaktadır. Kolay kontroller ise oyunun güzel atmosferini ve yaratıcı oyun yapısını destekliyor.

MUTANT ROADKILL oldukça hoş ve stil sahibi garfiklere sahiptir. Nükleer savaşın kalıntılarını çok iyi bir şekilde yansıtan grafik motoru hafiften çizgi roman havası sağlamaktadır. MUTANT ROADKILL'de ilerledikçe ve altın kazandıkça daha iyi araçlar satın alabiliyoruz ve bu araçları güçlendirebiliyoruz. Nitro ve elektro şok gibi acil durum çekicimiz olarak görev yapan özel yetenekler ise oyundan daha fazla keyif almamızı sağlıyor.

Oyunun atmosferine, grafiklerine ve oynanış yapısına aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz: