Muzei Live Wallpaper

Muzei Live Wallpaper

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 414
  • DOSYA BOYUTU 1.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Roman Nurik

Muzei Live Wallpaper, Android cihazlarınızın ana ekranında her gün farklı ve birbirinden güzel duvar kağıdı kullanabilmenizi sağlayan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Muzei Live Wallpaper, Android telefon ve tabletlerinin ekranlarını farklı ve renkli resimler ile süsleyerek her gün değiştirmek isteyen kullanıcıların severek kullanacağı bir duvar kağıdı uygulamasıdır.

Uygulama 2 farklı şekilde çalışmaktadır. Dilerseniz uygulama üzerinde yer alan sanatsal resimleri seçerek, her gün otomatik olarak değişmesini sağlayabilirsiniz. Diğer çalışma türü ise cihazınızın galerisinde bulunan fotoğrafların kullanımı. Uygulama bu galerideki resimlerden rastgele seçerek düzenli aralıklar ile değiştirmektedir.

Uygulamanın en etkileyici yanı ise, duvar kağıdı olarak belirlenen resimleri bulanıklaştırmasıdır. Bulanıklaştırma sayesinde anasayfanız üzerinde kullandığınız uygulamaların ikonlarını çok daha net görebiliyorsunuz. Ayrıca ekrana iki kere dokunmanız durumunda ise duvar kağıdının orijinal ve net halibi görebiliyorsunuz.

Cihaz kişiselleştirmeye önem veren kullanıcılardansanız, Muzei Live Wallpaper'ı kesinlikle ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim. Uygulamayı indirip yükledikten sonra, sade arayüzü sayesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan iki seçenekten ilki uygulamanın kendi kullanacağı sanatsal resimleri, sağında bulunan seçenek ise kendi fotoğraf galerinizdeli resimlerin kullanılmasını ifade eder. Bu seçeneklerden birini işaretleyerek aktif ederseniz uygulamaya otomatik olarak duvar kağıdınızı değiştirecektir.