MXGP2 - The Official Motocross Videogame

MXGP2 - The Official Motocross Videogame

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 403
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Milestone S.r.l.

MXGP2 - The Official Motocross Videogame dünya motokros şampiyonasının resmi bilgisayar oyunudur

MXGP2 - The Official Motocross Videogame eğer zorlu bir yarış tecrübesi yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir motor yarışı oyunu.

2015 FIM Motocross World Championship'in resmi yarış oyunu olan MXGP2 - The Official Motocross Videogame bize bu dünya motokros şampiyonasında yarışmış olan gerçek yarış pilotlarını ve bu pilotların kullandığı motokros motorlarını seçerek yarışabilme imkanı veriyor. Ayrıca dünya motokros şampiyonasında yarışılan gerçek pistler de oyunda yer alıyor.

MXGP2 - The Official Motocross Videogame içerisinde oyuncular dilerlerse kendi yarış takımlarını da oluşturarak yarışabilmekteler. Yaratacağınız takımın adını ve logosunu belirleyebiliyor, favori motorlarınızı satın alabiliyor ve bu motorları ve yarış pilotlarınızı tercih edeceğiniz çıkartmalar ve ekipmanlarla süsleyebiliyorsunuz.

MXGP2 - The Official Motocross Videogame'in MXoN oyun modunda oyuncular farklı ülke takımlarını seçerek yarışabilmekteler. MXGP2 - The Official Motocross Videogame'in gerçekçiliğe önem veren simülasyon türünde bir yarış oyunu olduğunu söyleyebiliriz. Bu gerçekçilik oyun grafiklerinin yanısıra oyunun fizik motorunda da kendini gösteriyor. Oyunun minimum sistem gereksinimler şu şekilde:

- Service Pack 2 yüklü Vista veya Service Pack 1 yüklü Windows 7 işletim sistemi

- 3.3 GHZ Intel i5 2500K veya AMD Phenom II X4 850 işlemci

- 4 GB RAM

- GeForce GT 640 veya AMD Radeon HD 6670 ekran kartı

- DirectX 10

- 20 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme