My CPU Monitor

My CPU Monitor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 871
  • DOSYA BOYUTU 0.09 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici My Portable Software

My CPU Monitor sayesinde bilgisayarınızın işlemcisinin anlık kullanım istatistiklerini kolayca görebilirsiniz.

My CPU Monitor programı, Windows masaüstünüzden direkt olarak bilgisayarınızın işlemcisini takip etmeniz için hazırlanmış kullanışlı bir uygulama. Böylece sık sık overlock gibi işlemlerle uğraşanlar ve işlemcisini zorlayanlar, anlık olarak ihtiyaç duydukları bilgileri başka programlar açmaya gerek kalmadan bulabiliyorlar.

Program hem ücretsiz olarak sunuluyor hem de çok kolay bir kullanıma sahip olmasına rağmen ihtiyaç duyulabilecek tüm bilgileri bulunduruyor. Başlat çubuğunun sağındaki görev çubuğunda yer alan programın bilgilerini öğrenmek için tek yapmanız gereken program ikonuna tıklamak.

Eğer bilgisayarınızın işlemcisinin o anki çalışma kapasitesini anlık olarak görmek istiyorsanız kesinlikle denemeniz gereken programlardan birisi olduğunu söyleyebilirim. Aynı zamanda yer alan uyarı seçeneklerinden faydalanarak işlemci kullanımı belli bir düzeyi aştığında program ikonunun yanıp sönmesini sağlayabilir, başka bir düzeyi aştığında ise direkt olarak uyarı penceresi çıkartmasını belirtebilirsiniz.

Windows açılışında otomatik olarak başlamaya ayarlanabilen program, hem grafik olarak hem de yüzde değeri olarak işlemci kullanımını görmenize izin veriyor. Elbette çok gelişmiş işlemci yönetim programlarının düzeyine sahip değil ancak genel olarak işlemciye dair anlık fikirler edinmenizi sağladığı için bilgisayarınızda bulunmasından hoşnut olabilirsiniz.