My Daily Wallpaper

My Daily Wallpaper

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,180
  • DOSYA BOYUTU 0.33 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici My Portable Software

My Daily Wallpaper programı sayesinde bilgisayarınızın masaüstü arkaplan resmini kolayca değiştirebilirsiniz.

My Daily Wallpaper programı, bilgisayarınızdaki masaüstü arkaplan resimlerinden sıkıldıysanız kullanabileceğiniz ücretsiz ve kolay kullanılır programlardan bir tanesi. Temelde otomatik olarak masaüstü resimlerinin değiştirilmesini sağlamak amacıyla üretildiği için bu konuda oldukça geniş seçenekler sunuyor diyebilirim.

Programın içerisinde yer alan çok sayıdaki farklı kategoriden faydalanarak istediğiniz tarzdaki masaüstü resimlerinin Windows her başladığında indirilmesini ve uygulanmasını otomatik olarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu kategoriler arasında hayvanlardan tutun da doğa, çizgi filmler, otomobiller, fantastik resimler ve çok daha fazlası yer alıyor. Neredeyse tüm kullanıcıların zevklerine göre bir resim koyabilme özelliği sayesinde herkese hitap eden bir program haline gelebiliyor.

Otomatik olarak değiştirilen arkaplan resimleri için istediğiniz zaman aralığını belirleyebiliyor ve böylece on beş dakikada bir, her Windows açılışında ya da başka zamanlarda arkaplanlarınız internetten indiriliyor ve değiştiriliyor.

Elbette monitörünüzün çözünürlüğü, kategori seçiminiz, resim formatı ve benzer konularda seçimler yapabilme sayesinde en iyi sonuçları elde etmek mümkün hale geliyor. Sık sık Windows'a özelleştirmeler yapmayı sevenlerin ve arkaplan resimlerinden sıkılanların göz atmaları gereken programlar arasında yer alıyor.