Mytr Office Crm

Mytr Office Crm

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 4,455
  • DOSYA BOYUTU 71.76 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MY Yazılım

Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak için: Mytr Office Crm ...

Üreticinin açıklaması:

Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak için: MYTR OFFICE CRM.

Rekabetin tüm alanlarda arttığı günümüzde yaratılan iş fırsatlarının ve gerçekleştirilen aktivitelerin işletme kârlılığına dönüşmesi çok büyük önem kazanmıştır. Bu da ancak farklı hizmet politikalarıyla ve müşteri odaklı davranmakla mümkün olabilmektedir. MYTR OFFICE CRM, müşterilerine farklı hizmetler sunarak katma değer yaratmak isteyen firmalar için son derece önemli bir yazılımdır.

 

MYTR OFFICE CRM

 

§ Müşteri İlişkileri Yönetimi

§ Pazarlama

§ Satış Yönetimi

 

§ Servis Yönetimi

 

 

Müşteri İlişkileri Yönetimi

 

CRM stratejilerinin en önemli getirisi müşteriyi tanımaktır. Bir firmanın müşterilerine ait her türlü veri, kontak ve bunlarla firmaya ait ürün ve ürün gruplarının ilişkilendirilmesi, o müşteriye ait yapılan bütün aktiviteler gibi işlemler bu ekranda tutulur. Böylelikle müşteri analizleri ve ilerde doğabilecek iş fırsatlarına da geçiş yapılmış olur. Bu modülle potansiyel müşteri ve cari müşteriler de birbirinden ayrı olarak takip edebilirsiniz.

 

Pazarlama

 

Pazarlama modülü, MYTR Office CRM kullanan firmaların tüm pazarlama (marketing) aktivitelerini yürüteceği modüldür. Başlıca alt modülleri, kampanya yönetimi, duyuru yönetimi ve anket yönetimidir. Diğer modüllerde olduğu gibi, bu modülde de raporlama araçları ile her tür veriyi sentezleyebilir ve önemli ipuçları elde edebilirsiniz.

 

Satış Yönetimi

 

Tüm satış aktivitelerinizi yönetmeniz ve raporlamanız için gereken alt yapıyı sunar. Fırsat yönetimi, teklif yönetimi, kontrat ve haber alt modüllerinden meydana gelir. Satış modülü, olası satışlarınızı görmek, sene sonunda yarattığınız fırsatların kazanma ve kaybetme oranını saptamak, kaybedilen fırsatların neden kaybedildiğini anlayabileceğiniz raporları sunmak gibi temel işlevleri yerine getirir. Bu raporlar ile geçmiş başarı ve başarısızlıklarınızı anlar, buna göre firmanızı geleceğe güvenle taşırsınız.

 

Servis Yönetimi

 

Teknik destek, bakım, arıza giderme gibi hizmetler sunan firmalar için geliştirilmiş bir modüldür. Teknik destek hizmetlerinin takibi bu yolla kolaylıkla yapılabilir. Gerçekleştirilen teknik destek kayıtlarını ve süreçlerini müşterilerinizle de paylaşabilir ve müşteri odaklı çalışma sonucunda müşteri memnuniyetini sağlayabilirsiniz.