myTuner Radio

myTuner Radio

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 309
  • DOSYA BOYUTU 24.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Appgeneration Software

myTuner Radio, radyo istasyonlarını ülke ve tür bazında filtreleyebilen popüler bir radyo dinleme uygulaması.

myTuner Radio, Türkiye'de ve yurt dışında yayın yapan binlerce radyo istasyonunu Android telefon ve tabletinizden ücretsiz olarak dinlemenize izin veriyor. Ülkelerin en çok dinlenen radyo kanallarını kolaylıkla bulabileceğiniz uygulama vasıtasıyla dünya genelinde 30.000'den fazla radyo istasyonuna anında ulaşabiliyorsunuz.

Dünya genelinde mobil platformda en çok tercih edilen radyo uygulamaları arasında bulunan myTuner Radio, 120'den fazla ülkenin radyo istasyonlarını ücretsiz olarak dinleme fırsatı sunuyor. Radyo istasyonlarını ülke bazında filtrelemenin yanında tür olarak ta ayırabilen uygulama, o anda favori radyonuzda dinlediğiniz parçayı kaydetmeniz için, favori radyo kanallarınıza daha hızlı erişim için de seçenekler sunuyor.

Sevdiğiniz radyo kanallarını dinlemenin yanı sıra müzik dünyasında olan biteni takip te edebileceğiniz myTube Radio, arka planda dinleme desteği ile geliyor. Bu sayede bir yandan favori radyo kanallarınızda dönen parçaları dinlerken, diğer yandan webde gezinmenin keyfini sürebiliyorsunuz.

myTuner Radio, dilediğiniz bir ülkenin en popüler radyo kanallarını anında bulabileceğiniz ve sınırsız / ücretsiz olarak dinleyebileceğiniz harika bir uygulama.