NBA GAME TIME

NBA GAME TIME

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 671
  • DOSYA BOYUTU 13.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NBA Properties, Inc.

NBA GAME TIME, Amerikan basketbol ligi NBA'in resmi Android uygulamasıdır.

NBA GAME TIME, Amerikan bastbol ligi NBA'in resmi mobil uygulamasıdır. Uygulama üzerinden lig ile ilgili videolara, bilgilere, istatistiklere ve çok daha fazlasına ulaşabiliyorsunuz. NBA oyuncuları ve maçları ile ilgili neredeyse tüm ayrıntıları bulabileceğiniz uygulama oldukça kullanışlı.

Hergün en az 50 yeni video eklenen uygulama ile ''League Pass'' özelliğini alarak tuttuğunuz NBA takımının maçlarını canlı olarak uygulama üzerinden izleyebilirsiniz. Fakat bu özellik ücretlidir. Sezonluk olarak satılan bu paket ile sezon boyunca favori takımınızın tüm maçlarına canlı erişim sağlayabilirsiniz.

Uygulamaya NBA Game Time veya League Pass kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapabilir veya yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Videolar ve bilgiler dışında uygulama içerisinde fotoğraflar, maç sonuçları ve bildirimler de bulunmaktadır.

Uygulama ile NBA ligi ve maçları hakkında en güncel haberlere ulaşabilir, maçların sonuçlarını öğrenebilir ve istatisleri görüntüleyebilirsiniz. Eğer koyu bir NBA taraftarıysanız NBA GAME TIME uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak yükleyerek kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.