netd müzik

netd müzik

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,640
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dogan TV Holding A.S.

netd müzik, yüzlerce yerli ve yabancı video klibin yanı sıra harika çalma listelerinin bulunduğu ücretsiz müzik uygulamasıdır.

netd müzik uygulaması ile en sevdiğiniz yerli ve yabancı sanatçıların en yeni video klipleri Android cihazınızda. İster kendi çalma listenizi kendiniz hazırlayın, isterseniz de sıcak yaz günlerine özel hareketli ve slow parçaların yanı sıra hit parçalardan oluşan harika çalma listelerinin tadını çıkarın.

Android akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu bir video klip uygulaması olan netd müzik, zengin içeriği kadar kullanımı basit arayüzü ile de dikkatinizi çekecek. En yeni video klipler, Pop müziğin kralları, Rock müziğin asi isimleri, en çok izlenen müzik programı Frekans’tan kareler ve günün en iyi 5 şarkısı bu uygulamada. Müzik türlerini ve modları içeren hazır etiketler ile o güne en uygun şarkıları kolaylıkla bulun. Sanatçılar ile beğendiğiniz şarkıcının tüm video kliplerine anında ulaşın. En çok izlenen video klipleri merak mı ediyorsunuz? “En Çok İzlenenler”e geldiğinizde hepsi karşınızda.

netd müzik uygulamasında çalma listesi oluşturmak ve çalma listelerine erişmek oldukça basit. Video izleme sayfasında 3 noktaya ve ardından “Playliste ekle”e dokunun. Birden fazla çalma listesi mi oluşturdunuz? Ana sayfadan “Playlistlerim”e dokunduğunuzda hazırladığınız tüm çalma listeleri karşınızda. Uygulamanın da harika çalma listeleri bulunuyor. Hafızalara kazınmış şarkılar, milyonlarca kişi tarafından izlenmiş film ve dizilerin müzikleri, aramızdan ayrılan ancak hiçbir zaman unutamayacağımız sanatçılar ve dahası “Playlistler” bölümünde sizleri bekliyor.