NextSong

NextSong

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 756
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Reactiv Studios

NextSong - Music Notifications oldukça kullanışlı bir müzik uygulamasıdır

NextSong - Music Notifications eğer müzik dinlemeyi seviyorsanız akıllı telefonunuzda kesinlikle yüklü olması gereken bir müzik uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz NextSong - Music Notifications temel olarak akıllı telefonlarınızda ne yapıyorsanız yapın size müzik bildirimleri göstermeyi başarabiliyor. Bir uygulama kullanırken, Andoid telefonunuzda Facebook gibi sosyal medya uygulamalarınızda haber kaynağına göz atarken veya tarayıcınız üzerinde çeşitli yazılar okurken bir yandan müzik dinlemeyi tercih edebiliyorsunuz. Arkaplanda çalan parçayı değiştirmek için ise müzik çalma uygulamasına geçiş yapmamız gerekiyor. İşte NextSong - Music Notifications bizi bu zahmetten kurtarıyor ve herhangi bir uygulamayı kullanırken müzik bildirimi almamıza ve uygulamadan çıkmadan şarkı değiştirme işlemini yapamnıza imkan veriyor.

NextSong - Music Notifications'ta müzik bildirimlerini pop-up şeklinde görünüp kaybolacak şekilde görüntüleyebilmenizin yanısıra  sabitleyebilmeniz de mümkün. Bu sayede uygulamayı bir widget gibi kullanabiliyorsunuz. Uygulamanın ücretli Pro versiyonunda bildirimlerdeki müzik kontrollerinin kilidi açılıyor ve bildirimlerin gösterilmeyeceği uygulamaları belirleme imkanı veriliyor.