Nexus Marlin ve Sailfish Duvar Kağıtları

Nexus Marlin ve Sailfish Duvar Kağıtları

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 205
  • DOSYA BOYUTU 20.84 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HTC Corporation

Nexus Marlin ve Sailfish Duvar Kağıtları ücretsiz bir duvar kağıdı paketidir

Nexus Marlin ve Sailfish Duvar Kağıtları, bu sene içinde çıkış yapacak ve HTC tarafından üretilecek Sailfish ve Marlin kod adlı 2016 Nexus telefonlarda kullanılacak duvar kağıtlarına yer veren bir duvar kağıdı paketi.

Tamamen ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bu duvar kağıdı koleksiyonu sayesinde Nexus Marlin ve Sailfish telefonlarının görünümünü farklı marka ve model akıllı telefonunuza veya tabletinize taşıyabilirsiniz. Mobil cihazlar için tasarlanmış bu duvar kağıtlarını dilerseniz bilgisayarlarınızda da kullanabilirsiniz.

Nexus Marlin ve Sailfish Duvar Kağıtları içinde toplamda 15 adet duvar kağıdı bulunmakta. Bu 15 duvar kağıdı yüksek çözünülüğe sahipler. 2880 x 2560 çözünürlüğe sahip duvar kağıtları geniş ekranlı telefon ve tabletler için tasarlanmış.

Eğer Nexus Marlin ve Sailfish'in nasıl bir görünüme sahip olduğunu merak ediyorsanız bu arşivi indirebilir ve duvar kağıtlarına göz atabilirsiniz. Zip formatındaki arşiv dosyasını açmak için Winrar programını kullanabilirsiniz:

Mobil cihazlarınızda arşiv dosyasını açmak için Winzip'in mobil versiyonundan faydalanabilirsiniz: