Nexus Root Toolkit

Nexus Root Toolkit

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,998
  • DOSYA BOYUTU 51.69 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WugFresh

Nexus markalı cihazınızın root yetkilerini ve rom düzenleme işlemlerini yapabilmek için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Nexus Root Toolkit programı Samsung akıllı telefonların Nexus serisi için hazırlanmış kullanışlı bir araç olarak karşımıza çıkıyor. Uygulamayı kullanarak cihazınızın kilidini açabilir, root edebilir veya yeniden kilitleyebilirsiniz. Bunun yanında modifiye edilmiş Android işletim sisteminizden yeniden orijinal Android'e dönme imkanınız da mevcut.

Samsung markalı bir Nexus cihaza sahip olsanız bile uygulamayı kullanırken yapılan işlemlerde gerekli bilgilere sahip olmanız ve beklenmedik durumlara karşı hazırlıklı olmanız iyi olacaktır.

Root işlemi temel olarak Android cihazlarda sistemin tam kontrolünü ele almak için kullanılıyor ve bazı uygulamalar root yetkilerine ihtiyaç duyabiliyorlar. Özellikle sistemin genel yapısını değiştirmek ya da çok detaya inmek için hazırlanan programlar root yönetici yetkileri sayesinde bunu gerçekleştirebiliyorlar. Ancak unutmamanız gereken nokta tehlikeli yazılımların root yetkileri sayesinde telefonunuza zarar verebileceği gerçeği.

Elbette tüm bu işlemleri yapmak cihazınızın sürücülerinin bilgisayarınızda yüklü olması ve işlemler için cihazın PC'ye takılı olması gerekiyor.