Nike Training Club

Nike Training Club

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,030
  • DOSYA BOYUTU 19.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nike, Inc.

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz spor uygulamasıdır.

Nike Training Club, Nike tarafından geliştirilmiş ve Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz, daha çok kadınlar hedef alınarak tasarlanmış bir evde egzersiz yapma uygulamasıdır.

Dünyanın en iyi spor malzemeleri üreten markalarından biri olan Nike artık mobil uygulama işine de el attı bildiğiniz gibi .Training Club da spor salonuna gitmeye vakti olmayan çalışan kadınların ya da annelerin evlerinden katılabilecekleri bir platform ve topluluk uygulaması.

Uygulamayı indirdiğinizde ilk olarak yapmanız gereken şey, egzersiz türünü seçmek. Ardından da kendi seviyenizi başlangıç, orta ve ileri seçeneklerinden birini seçerek belirliyorsunuz. Uygulama da size ona göre egzersizler sunuyor.

Uygulama ile 15, 30 ve 45 dakikalık egzersizleri nerede olursanız olun herhangi bir ekstra alet olmadan yapabilirsiniz. 100'den fazla Nike'ın profesyonel eğitmenleri ve profesyonel atletler tarafından geliştirilmiş egzersiz uygulamada sizleri bekliyor.

Bütün egzersizler adım adım ve videolar eşliğinde size sunuluyor. Aynı zamanda sizi motive tutmak için sesli rehber de bulunuyor. Bütün egzersiz tarihinizi ve gelişmenizi de daha sonra uygulamadan görüntüleyebiliyorsunuz.

Eğer siz de evde egzersiz yapmaya başlamak istiyorsanız, Nike Training Club'ı indirip denemenizi tavsiye ederim.