Folder Tree Structure

Folder Tree Structure

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 100
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici About Amit Agarwal

Folder Tree Structure yazılımını kullanarak çıkaracağınız ağaç tablo, tüm Drive'ınızın bir çıktısını alarak her an klasörlerinizde neler olduğuna göz atmanıza olanak veriyor.

Amit Agarwal isminde bir yazılımcı, Google Drive’da bulunan dosyaların tümünün bir ağaç şeklinde dökümünü yapıp bunun bir çıktısını alarak duvarınıza asabilmenizi ve gözünüzün önünden ayırmamanızı sağlayan bir yazılım tasarlamış. Yazılım web tbanlı çalışıyor ve bilgisayarınıza değil Google Drive'a eklenti oluyor

Küçük yazılımı kullanarak çıkaracağınız bu ağaç tablonun bir çıktısını alarak her an klasörlerinizde neler olduğuna göz atmanız da mümkün. Yazılım son derece kolay kurulup kolay kaldırabilen bir yapıya sahip ve tüm izinleri ve yüklemyi Google Drive üzerinden isteyerek kendini kuruyor. 

Gerekli izin mesajlarına olumlu yanıt verdiğiniz anda Google Drive’ın bağlı olduğu e-posta adresine bir de programı kaldırma adresi geliyor.

Kurulum iznini verdikten sonra Drive’da bulunan dosyaların yoğunluğuna göre biraz bekliyorsunuz. Daha sonra sizden html uzantılı bir dosyayı indirmeniz isteniyor. Bu dosyayı bilgisayarınızda istediğiniz bir yere kaydederek tıklarsanız Goole Drive’ınızın ağaç şemasına ulaşıyorsunuz. 

Kurulumu ve kaldırması bir tek tık’la yapılan bu minik yazılım biraz olsun Google Drive’da kontrolü sağlamanızı sağlıyor.